MACOZTAR TARIM ; Kaliteli üretim ilkesiyle 1973’ten beri çeyrek asrı aşkın üretim ve hizmet tecrübesiyle gücüne güç katarak sektörde öncü kurum olmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan Macoztar Tarım Makineleri, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla tarım makineleri alanında her türlü ihtiyaca cevap veren Macoztar Tarım Makineleri, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan , kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Mizyonumuz; Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Kalite Politikamız;
1

Müşterilerimizin isteklerine istenen kalitede, cevap vermek,

Müşteri memnuniyetinin ölçülerek gerektiğinde sistemin iyileştirilmesine yönelik faaliyetler planlamak,

Araştırma geliştirme faaliyetlerine önem vererek müşteri memnuniyetine yönelik yeni tasarımlarla üretken bir firma konsepti yaratmak için çalışmak,

Gelişmeleri zamanında ve yakından takip etmek suretiyle kuruluşumuzun sektörde rekabet payını ve dolayısı ile pazar payını arttırmak,

Kalite Yönetim Sistemi’nin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için gereken azim ve gayreti göstermek kalite politikamızın temelini oluşturur.

Kendimiz için belirlemiş olduğumuz bu kriterlere uymak; kuruluşumuz bünyesinde çalışan tüm personelimiz tarafından; Kalite Yönetim Sistemimizin temelini oluşturan süreçlerin performanslarını değerlendirmek suretiyle sistemin “Önce Kalite” kavramına dayalı olarak sürekli iyileştirilmesi sektörde sözü geçen bir konuma gelmemizi sağlayacaktır.

Değerlerimiz;

  • Şeffaflık, Yaratıcılık, Rekabetçilik, Güven ve Adalet, Karşılıklı Saygı, Sorumluluk Bilinci, Müşteri Odaklı